You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Yükleniyor...

Para piyasalarında gelir elde etmek için yüzlerce farklı gelişmenin değerini belirlediği binlerce yatırım aracı arasından kazananı seçmek ve doğru zamanda doğru yönde pozisyon almak gerekir. DoğruSinyal, bu bilgi yoğunluğunda doğru kararı verebilmek için sürekli takip, yatırım bilgisi ve deneyim gerektiren analizlerin sonucunu size işlem sinyali şeklinde günlük olarak sunuyor. Bunu kullanıcılarımız arasında en çok tercih edilen mecra olan “Telegram” üzerinden gerçekleştiriyoruz. Ekibimiz her gün piyasadaki başarı oranı yüksek ve denetime tabi kurumların analizlerini süzgeçten geçirerek size o günün doğru işlemini, DoğruSinyal olarak ulaştırıyor.

Sunduğumuz hizmet ile sizler de düzenli gelir sağlamanız durumunda Premium üyeliğimizi tercih ederek bizi destekleyebilirsiniz.

Sizi Arayalım

  • Verileriniz her zaman güvende.

Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

• Sinyaller, finansal piyasalar da ki temel ve teknik analiz ölçütlerine ve trend takibi içerisinde ki hareketine bağlı kalınarak hazırlanıyor.
• Sinyaller hangi ölçütlere göre hazırlanıyor?

• Yatırım yapılacak ürün için 2 türlü emir vardır: Market Emri ve Bekleyen Emir.
• Market Emri, yatırım yapılacak ürünün o anki piyasa fiyatından girilen işlem türünü açıklarken; Bekleyen Emir, yatırım yapılacak üründe farklı fiyattan ya da farklı zamanda girilmesini ifade eder.